Oyun Paylaşım Platformu- Burak KÖMBE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun Paylaşım Platformu- Burak KÖMBE

BAKTUBE.TR.GG

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

dede'den takıma

YazarMesaj
ssposeidon
Acemi
Acemi
ssposeidon

dede'den takıma Empty
MesajKonu: dede'den takıma   dede'den takıma Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:13 pm

“Bugüne kadar hep arkanızda durdum, şikayetçi olmadım. Ama siz benim güvenimi zedelediniz. Artık kimseye taviz vermeyeceğim”
Oyunculara gözdağı
Trabzon'dan sonra Gaziantep ile de berabere kalan Fenerbahçe’de ortalık tozduman. Gaziantep sınavı sonrası geç saatlere kadar Saracoğlu’nda durum değerlendirmesi yapan yöneticiler, kupa sınavı öncesi Samandıra’ya çıkarma kararı alırken, teknik direktör Aragones, onlardan önce davranıp dün oyuncularıyla uzun bir toplantı yaptı. Bir hayli sinirli olduğu gözlenen Dede, sert uyarılarda bulunup futbolcularına gözdağı verdi. Tecrübeli teknik adam, şunları söyledi:

‘Kendinize gelin’
“Bugüne kadar hep arkanızda durdum. Hiçbir şekilde sizden şikayetçi olmadım. Ama benim bu güvenimi zedelediniz. Bundan sonra kendisine bakmayan, iyi oynamayana taviz vermeyeceğim. İyi olmayana forma yok. Tatilden sonra kötü başladınız. Artık puan kaybına tahammülümüz olmadığını anlamanız gerekiyor. Bir an önce toparlanıp, size yakışan sonuçları almaya başlayın.” Daha sonra Kazım’la başbaşa uzun bir görüşme yapan Aragones’in çeşitli uyarılarda bulunduğu belirlendi.

Yalçın TÜRK

dede'den takıma
1 sayfadaki 1 sayfası